Tenda-A18

Wzmocnij Wi-Fi w domu z Tenda A18

A18 to dwupasmowy repeater sieciowy AC1200 dedykowany do dwupiętrowych domów, willi i domów wielopokojowych o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych. Oferuje prędkość transmisji danych do 300 Mbps w paśmie 11n i prędkość transmisji 867 Mbps w paśmie 11ac. Dzięki dwóm zewnętrznym antenom dookólnym, A18 może zapewnić większy zasięg WiFi, a także ekstremalnie szybką prędkość przesyłania danych, co jest istotne przy odtwarzaniu filmów w rozdzielczości Full HD, grach online typu multiplayer i pobieraniu dużych plików.

Doskonała współpraca z routerami 5 GHz

Zwykłe routery 11ac nie radzą sobie zbyt dobrze z penetracją ścian na paśmie 5 GHz. Tenda A18 wzmacnia sygnał WiFi, aby pozwolić Ci cieszyć pełną prędkością w całym domu.
Tenda-A18-2

Automatyczne skanowanie jakości kanału

Tenda A18 został wyposażony w wysokiej jakości anteny dwupasmowe PCB. Każda z nich zapewnia wzmocnienie zarówno pasma 2,4 GHz, jak i 5 GHz. A18 może automatycznie wybrać kanał o najwyższej jakości, gdy sygnał się zmienia, dzięki czemu stale utrzymuje Twoje urządzenia w trybie online, automatycznie przełączając się na sieć o silniejszym sygnale.

Sygnalizacja LED pomaga znaleźć najlepszą pozycję

Kierując się kolorem diody LED, możesz łatwo znaleźć najlepsze położenie dla wzmacniacza w zależności od rzeczywistego stanu sieci. Kolor niebieski oznacza dobre połączenie, zaś czerwony złe.
Tenda-A18-3

Łatwa konfiguracja

Wzmacniacz Tenda A18 można skonfigurować poprzez smartfon lub tablet w kilku prostych krokach. 1, 2, 3 i gotowe!
Tenda-A18-4

Elegancki i kompaktowy wygląd

Tenda A18 wyróżnia się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można go łatwo podłączyć do gniazdka elektrycznego.

Port LAN dla przewodowego rozszerzenia sieci

Chcesz oglądać telewizję online, ale masz telewizor posiadający jedynie port LAN, bez adaptera Wi-Fi? Wystarczy połączyć go z A18 za pomocą kabla Ethernet, aby móc się cieszyć oglądaniem programów online.
Tenda-A18-5

Więcej funkcji

Tenda A18 kryje w sobie wiele więcej – ukrywanie SSID, rozszerzanie istniejącej sieci Wi-Fi za pomocą przycisku WPS czy tryby szyfrowania WPA/WPA2.
Wzmacniacz Tenda A18 będzie dostępny w sprzedaży w marcu tego roku.